Güncel Haberler

Şehit olmadan 3 gün önce açıklamış! Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz’un vasiyeti yürekleri dağladı

Pençe Kilit harekât sahasında dün gerçekleştirilen arama ve tarama faaliyeti sırasında PKK terör örgütü mensuplarıyla temas halinde olan Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz şehit oldu. Şehidin acı haberi Kahramanmaraş'taki ailesine ulaştı. Şehadet haberinin ardından şehidin vasiyeti açıklandı.

ŞEHİTLİĞİNDEN 3 GÜN ÖNCE VASİYETİNİ AÇIKLADI

Şehit olan piyade astsubay Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz, şehadetinden 3 gün önce arkadaşlarının kaydettiği görüntülerde, “Volkan” isimli arkadaşının rüyasında kendisini şehit gördüğünü söyledi. Şehidin, “Şehit olursam sizden bir Afrika ülkesinde su kuyusu açmanızı rica ediyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dediği öğrenildi.

Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz, yarın öğle namazının ardından Onkişubat ilçesi Hasancıklı mahallesi mezarlığında düzenlenecek törenle son yolculuğuna veda edecek.

Kaynak: İHA

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yaylalar arasında silahlı çatışma: 28 yaralıYaylalar arasında silahlı çatışma: 28 yaralı
İstanbul'da çekilen diziye girip emekli polis Avşin Altuntaş'ı öldürdüler!  Hepsi yakalandıİstanbul'da çekilen diziye girip emekli polis Avşin Altuntaş'ı öldürdüler! Hepsi yakalandı
Görüntüler tüyler ürpertti!  Acımasızca işkence gördü ve öldürüldü: Cesedi sokak ortasında bu şekilde yakıldı!Görüntüler tüyler ürpertti! Acımasızca işkence gördü ve öldürüldü: Cesedi sokak ortasında bu şekilde yakıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu