Güncel Haberler

Çöpte bulduğu elbiseyle oynayan çocuğun videosu gündem olmuştu! Bergüzar Korel harekete geçti

Sosyal medyada hızla yayılan duygusal video ünlü oyuncu Bergüzar Korel’in dikkatini çekti. Video görüntüleri yürekleri dağladı. Küçük kız ile annesinin çöpte bulunan elbiseyle oynadığı samimi anlar izleyenleri derinden etkiledi. Korel bu aileyi bulup yardım etmek için çalıştı.

Korel de videoda anne ve kızına katıldı. Handa yaşayan aile Korel’in girişimleriyle ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aileye yardım etmek istediğini söyledi.

Korel, ailenin yaşadığı handa kalıcı bir çözüm bulunup kendilerine yardım edilmesi için takipçilerinden destek istedi. Bunun üzerine Korel, dernek aracılığıyla aileye ulaşarak ev arayışlarına başladı.

Ünlü oyuncunun duyarlılığı ve çabaları, çöpte elbise bulan aile için umut verici bir gelişme oldu. Korel’in öncülüğünde başlatılan yardım kampanyası sosyal medyada geniş destek buldu ve ailenin yaşam koşullarının iyileştirilmesi için bir adım daha atıldı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Usta oyuncudan kötü haber!Usta oyuncudan kötü haber!
Ünlü şarkıcıya aşık mı?  bombaya tepkiÜnlü şarkıcıya aşık mı? bombaya tepki
Açıkça bunu istedi!  Cinsel organlarla ilgili soruyu duyduğunda ne diyeceğini bilmiyordu.Açıkça bunu istedi! Cinsel organlarla ilgili soruyu duyduğunda ne diyeceğini bilmiyordu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu